T491B226M010AT4513
Mfr.Part #
T491B226M010AT4513
Description
CAP TANT 22UF 20% 10V 1411
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2Ohm
Tolerance :
±20%
Capacitance :
22µF
Voltage - Rated :
10V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
Size / Dimension :
0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C