T491B225M035ZGZV10
Mfr.Part #
T491B225M035ZGZV10
Description
CAP TANT 2.2UF 20% 35V 1411
Height Seated (Max) :
0.083 2.10mm
Capacitance :
2.2μF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Published :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
35V
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
12 Weeks
ESR (Equivalent Series Resistance) :
4Ohm