T491A335M020AT4280
Mfr.Part #
T491A335M020AT4280
Description
CAP TANT 3.3UF 20% 20V 1206
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
4Ohm
Capacitance :
3.3μF
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Rated :
20V
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
12 Weeks
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm