T491A224K035AT4659
Mfr.Part #
T491A224K035AT4659
Description
CAP TANT 0.22UF 10% 35V 1206
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Tolerance :
±10%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
18ohm
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Capacitance :
0.22µF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Factory Lead Time :
12 Weeks
Voltage - Rated :
35V
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm