T300-30K-12V-R16
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
T300-30K-12V-R16
Manufacturer
LED Lighting Inc.
Description
LED MODULE WHT LINEAR STRIP 16'
Stock
99
In Stock :
99
Manufacturer :
LED Lighting Inc.
Product Category :
Viewing Angle :
120°
Current - Max :
Package :
Box
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Test :
Temperature - Test :
Light Emitting Surface (LES) :
Type :
LED Module
Color :
White, Warm
Wavelength :
Size / Dimension :
4876.80mm L x 10.00mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V
Height :
2.00mm