SZ1005K221TF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SZ1005K221TF
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Description
FERRITE BEAD 22025%OHM 0402 1LN
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Package / Case :
Number of Lines :
1
DC Resistance (DCR) (Max) :
700mOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Impedance @ Frequency :
220Ohm @ 100MHz
Current Rating (Max) :
200mA
Datasheets
SZ1005K221TF
Shenzhen Sunlord Electronics SZ1005K221TF
SZ1005K221TF datasheet pdf and Unclassified product details from Sunlord stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN