SZ0603F800TF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SZ0603F800TF
Manufacturer
Shenzhen Sunlord Electronics
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Datasheet
Download
Description
FERRITE BEAD 8025%OHM 0201 1LN
Manufacturer :
Shenzhen Sunlord Electronics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Impedance @ Frequency :
80 Ohms @ 100 MHz
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Size / Dimension :
0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)
Number of Lines :
1
Series :
SZ
DC Resistance (DCR) (Max) :
1.4Ohm
Ratings :
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Current Rating (Max) :
100mA
Filter Type :
Signal Line
Mounting Type :
Surface Mount
Height (Max) :
0.037 (0.95mm)
Package :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
SZ0603F800TF
Shenzhen Sunlord Electronics SZ0603F800TF
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN