SXTHM218EB164-32.000MT
Mfr.Part #
SXTHM218EB164-32.000MT
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
Frequency :
32 MHz
Height - Seated (Max) :
0.177 (4.50mm)
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Load Capacitance :
18pF
Size / Dimension :
0.524 L x 0.197 W (13.30mm x 5.00mm)
Frequency Stability :
±30ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30 Ohms
Frequency Tolerance :
±15ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXTHM218EB164-32.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216