SXTHM212CA274-12.000MT
Mfr.Part #
SXTHM212CA274-12.000MT
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Frequency Tolerance :
±25ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
12 MHz
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability :
±50ppm
Load Capacitance :
12pF
Height - Seated (Max) :
0.177 (4.50mm)
Size / Dimension :
0.524 L x 0.197 W (13.30mm x 5.00mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXTHM212CA274-12.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216