SXTHM212AA384-12.000MT
Mfr.Part #
SXTHM212AA384-12.000MT
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Frequency :
12 MHz
Height - Seated (Max) :
0.177 (4.50mm)
Frequency Tolerance :
±50ppm
Frequency Stability :
±50ppm
Load Capacitance :
12pF
Size / Dimension :
0.524 L x 0.197 W (13.30mm x 5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Type :
MHz Crystal
Suntsu Electronics, Inc. SXTHM212AA384-12.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216