SXTHM210FB384-30.000MT
Mfr.Part #
SXTHM210FB384-30.000MT
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.177 (4.50mm)
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
10pF
Frequency :
30 MHz
Size / Dimension :
0.524 L x 0.197 W (13.30mm x 5.00mm)
Frequency Tolerance :
±10ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30 Ohms
Suntsu Electronics, Inc. SXTHM210FB384-30.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216