SXT53410CD07-25.000M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SXT53410CD07-25.000M
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 25.000M 10PF SMD
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Crystals
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency :
25 MHz
Package / Case :
4-SMD, No Lead
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Series :
SXT534
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status :
Active
Mounting Type :
Surface Mount
Package :
Bulk
Frequency Tolerance :
±25ppm
Frequency Stability :
±20ppm
Load Capacitance :
10pF
Ratings :
Type :
MHz Crystal
Suntsu Electronics, Inc. SXT53410CD07-25.000M
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216