SXT3249DC17-50.000MT
Mfr.Part #
SXT3249DC17-50.000MT
Description
CRYSTAL 50.000MHZ 9PF SMD
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35 Ohms
Frequency Stability :
±25ppm
Load Capacitance :
9pF
Frequency :
50 MHz
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Suntsu Electronics, Inc. SXT3249DC17-50.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216