SXT3249BB07-37.400MT
Mfr.Part #
SXT3249BB07-37.400MT
Description
CRYSTAL 37.400MHZ 9PF SMD
Crystals
Ratings :
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Load Capacitance :
9pF
Frequency Tolerance :
±30ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
37.4 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Stability :
±30ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Suntsu Electronics, Inc. SXT3249BB07-37.400MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216