SXT3249AA38-22.1184MT
Mfr.Part #
SXT3249AA38-22.1184MT
Description
CRYSTAL 22.1184MHZ 9PF SMD
Load Capacitance :
9pF
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
22.1184 MHz
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Tolerance :
±50ppm
Frequency Stability :
±50ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXT3249AA38-22.1184MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216