SXT3248FA17-22.1184MT
Mfr.Part #
SXT3248FA17-22.1184MT
Description
CRYSTAL 22.1184MHZ 8PF SMD
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency :
22.1184 MHz
Ratings :
Load Capacitance :
8pF
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance :
±10ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Suntsu Electronics, Inc. SXT3248FA17-22.1184MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216