SXT3248EE48-12.288MT
Mfr.Part #
SXT3248EE48-12.288MT
Description
CRYSTAL 12.288MHZ 8PF SMD
Frequency Stability :
±15ppm
Ratings :
Load Capacitance :
8pF
Frequency :
12.288 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
MHz Crystal
Suntsu Electronics, Inc. SXT3248EE48-12.288MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216