SXT3248DB48-12.288MT
Mfr.Part #
SXT3248DB48-12.288MT
Description
CRYSTAL 12.288MHZ 8PF SMD
Frequency Tolerance :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency :
12.288 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Load Capacitance :
8pF
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Ratings :
Frequency Stability :
±30ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Series :
SXT324
Suntsu Electronics, Inc. SXT3248DB48-12.288MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216