SXT3248DB38-26.000MT
Mfr.Part #
SXT3248DB38-26.000MT
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Frequency :
26 MHz
Load Capacitance :
8pF
Frequency Stability :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Tolerance :
±20ppm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Suntsu Electronics, Inc. SXT3248DB38-26.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216