SXT3248CA07-18.432MT
Mfr.Part #
SXT3248CA07-18.432MT
Description
CRYSTAL 18.432MHZ 8PF SMD
Crystals
Ratings :
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Load Capacitance :
8pF
Frequency :
18.432 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Frequency Tolerance :
±25ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXT3248CA07-18.432MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216