SXT3248BB17-24.000MT
Mfr.Part #
SXT3248BB17-24.000MT
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
8pF
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
24 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT3248BB17-24.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216