SXT3248AA07-29.4912MT
Mfr.Part #
SXT3248AA07-29.4912MT
Description
CRYSTAL 29.4912MHZ 8PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency Tolerance :
±50ppm
Ratings :
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Stability :
±50ppm
Load Capacitance :
8pF
Frequency :
29.4912 MHz
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Suntsu Electronics, Inc. SXT3248AA07-29.4912MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216