SXT3247AA07-24.576MT
Mfr.Part #
SXT3247AA07-24.576MT
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 7PF SMD
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Frequency :
24.576 MHz
Frequency Tolerance :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability :
±50ppm
Load Capacitance :
7pF
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Suntsu Electronics, Inc. SXT3247AA07-24.576MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216