SXT32422AA17-16.384MT
Mfr.Part #
SXT32422AA17-16.384MT
Description
CRYSTAL 16.384MHZ 22PF SMD
Frequency :
16.384 MHz
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Load Capacitance :
22pF
Fundamental
Ratings :
Suntsu Electronics, Inc. SXT32422AA17-16.384MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216