SXT32422AA16-52.000MT
Mfr.Part #
SXT32422AA16-52.000MT
Description
CRYSTAL 52.000MHZ 22PF SMD
Frequency :
52 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35 Ohms
Load Capacitance :
22pF
Frequency Tolerance :
±50ppm
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Tape and Reel (TR);Bulk;
Ratings :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Product Status :
Active
Suntsu Electronics, Inc. SXT32422AA16-52.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216