SXT32421CB27-14.7456MT
Mfr.Part #
SXT32421CB27-14.7456MT
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 21PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
21pF
Frequency Tolerance :
±25ppm
Frequency :
14.7456 MHz
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT32421CB27-14.7456MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216