SXT32421BB07-13.560MT
Mfr.Part #
SXT32421BB07-13.560MT
Description
CRYSTAL 13.560MHZ 21PF SMD
Frequency :
13.56 MHz
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Load Capacitance :
21pF
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Active
Suntsu Electronics, Inc. SXT32421BB07-13.560MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216