SXT32419EE38-12.288MT
Mfr.Part #
SXT32419EE38-12.288MT
Description
CRYSTAL 12.288MHZ 19PF SMD
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Load Capacitance :
19pF
Frequency :
12.288 MHz
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance :
±15ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency Stability :
±15ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXT32419EE38-12.288MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216