SXT32419ED38-18.432MT
Mfr.Part #
SXT32419ED38-18.432MT
Description
CRYSTAL 18.432MHZ 19PF SMD
Load Capacitance :
19pF
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Tolerance :
±15ppm
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Frequency :
18.432 MHz
Suntsu Electronics, Inc. SXT32419ED38-18.432MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216