SXT32419EC27-18.432MT
Mfr.Part #
SXT32419EC27-18.432MT
Description
CRYSTAL 18.432MHZ 19PF SMD
Frequency Tolerance :
±15ppm
Frequency :
18.432 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Load Capacitance :
19pF
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT32419EC27-18.432MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216