SXT32419DA48-26.000MT
Mfr.Part #
SXT32419DA48-26.000MT
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 19PF SMD
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Load Capacitance :
19pF
Operating Mode :
Fundamental
Suntsu Electronics, Inc. SXT32419DA48-26.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216