SXT32419CC16-14.7456MT
Mfr.Part #
SXT32419CC16-14.7456MT
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 19PF SMD
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Load Capacitance :
19pF
Frequency :
14.7456 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Tolerance :
±25ppm
MHz Crystal
Ratings :
Frequency Stability :
±25ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Suntsu Electronics, Inc. SXT32419CC16-14.7456MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216