SXT32419BB48-24.000MT
Mfr.Part #
SXT32419BB48-24.000MT
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 19PF SMD
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency :
24 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Load Capacitance :
19pF
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Suntsu Electronics, Inc. SXT32419BB48-24.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216