SXT32418FD48-12.000MT
Mfr.Part #
SXT32418FD48-12.000MT
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Frequency :
12 MHz
Frequency Tolerance :
±10ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Load Capacitance :
18pF
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418FD48-12.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216