SXT32418FC17-20.000MT
Mfr.Part #
SXT32418FC17-20.000MT
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Crystals
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418FC17-20.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216