SXT32418EE48-50.000MT
Mfr.Part #
SXT32418EE48-50.000MT
Description
CRYSTAL 50.000MHZ 18PF SMD
Load Capacitance :
18pF
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35 Ohms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Operating Mode :
Fundamental
Ratings :
Frequency Tolerance :
±15ppm
Frequency :
50 MHz
Frequency Stability :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418EE48-50.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216