SXT32418ED48-38.400MT
Mfr.Part #
SXT32418ED48-38.400MT
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 18PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency Tolerance :
±15ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency :
38.4 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Type :
MHz Crystal
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418ED48-38.400MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216