SXT32418EA16-30.000MT
Mfr.Part #
SXT32418EA16-30.000MT
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
Load Capacitance :
18pF
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency :
30 MHz
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418EA16-30.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216