SXT32418EA07-18.432MT
Mfr.Part #
SXT32418EA07-18.432MT
Description
CRYSTAL 18.432MHZ 18PF SMD
Frequency Tolerance :
±15ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Ratings :
Load Capacitance :
18pF
Frequency :
18.432 MHz
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418EA07-18.432MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216