SXT32418DD48-37.400MT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SXT32418DD48-37.400MT
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 37.400MHZ 18PF SMD
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Crystals
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Ratings :
Mounting Type :
Surface Mount
Type :
MHz Crystal
Operating Mode :
Fundamental
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Frequency Tolerance :
±20ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency :
37.4 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Load Capacitance :
18pF
Series :
SXT324
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418DD48-37.400MT
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216