SXT32418CB38-18.432MT
Mfr.Part #
SXT32418CB38-18.432MT
Description
CRYSTAL 18.432MHZ 18PF SMD
Frequency :
18.432 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Load Capacitance :
18pF
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Tolerance :
±25ppm
Ratings :
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418CB38-18.432MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216