SXT32418CA48-24.576MT
Mfr.Part #
SXT32418CA48-24.576MT
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Load Capacitance :
18pF
Frequency :
24.576 MHz
Frequency Tolerance :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418CA48-24.576MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216