SXT32418BB16-12.000MT
Mfr.Part #
SXT32418BB16-12.000MT
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Load Capacitance :
18pF
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency :
12 MHz
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency Tolerance :
±30ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT32418BB16-12.000MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216