SXT32417ED27-16.384MT
Mfr.Part #
SXT32417ED27-16.384MT
Description
CRYSTAL 16.384MHZ 17PF SMD
Frequency Tolerance :
±15ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency :
16.384 MHz
Load Capacitance :
17pF
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Suntsu Electronics, Inc. SXT32417ED27-16.384MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216