SXT2247AA07-16.000MT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SXT2247AA07-16.000MT
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 16.0000MHZ 7PF SMD
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Crystals
Type :
MHz Crystal
Package :
Tape and Reel (TR);Bulk;
Frequency :
16 MHz
Load Capacitance :
7pF
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Series :
SXT224
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Mode :
Fundamental
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Suntsu Electronics, Inc. SXT2247AA07-16.000MT
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216