SXT22421CB27-14.7456MT
Mfr.Part #
SXT22421CB27-14.7456MT
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 21PF SMD
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Frequency :
14.7456 MHz
Frequency Tolerance :
±25ppm
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
21pF
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings :
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Suntsu Electronics, Inc. SXT22421CB27-14.7456MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216