SXT22419DA48-14.7456MT
Mfr.Part #
SXT22419DA48-14.7456MT
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 19PF SMD
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
14.7456 MHz
Frequency Tolerance :
±20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Load Capacitance :
19pF
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Ratings :
Product Status :
Active
Suntsu Electronics, Inc. SXT22419DA48-14.7456MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216