SXT22419CC16-12.288MT
Mfr.Part #
SXT22419CC16-12.288MT
Description
CRYSTAL 12.288MHZ 19PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Load Capacitance :
19pF
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
12.288 MHz
Ratings :
Frequency Tolerance :
±25ppm
Suntsu Electronics, Inc. SXT22419CC16-12.288MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216