SXT22419CA07-12.288MT
Mfr.Part #
SXT22419CA07-12.288MT
Description
CRYSTAL 12.288MHZ 19PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Frequency :
12.288 MHz
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Tolerance :
±25ppm
Frequency Stability :
±50ppm
Load Capacitance :
19pF
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
SXT224
Suntsu Electronics, Inc. SXT22419CA07-12.288MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216