SXT22417EA38-16.384MT
Mfr.Part #
SXT22417EA38-16.384MT
Description
CRYSTAL 16.384MHZ 17PF SMD
Frequency Stability :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
16.384 MHz
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Load Capacitance :
17pF
Ratings :
Frequency Tolerance :
±15ppm
4-SMD, No Lead
Suntsu Electronics, Inc. SXT22417EA38-16.384MT
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216